Двері України

Двері України

«Двері України» - будинок починається зі входу

Приказка «Мій дім — моя фортеця», безперечно, справедлива. Більше того, кожен власник фортеці знає, наскільки важливо подбати про те, щоб вхід до неї був максимально надійним і одночасно мав відповідний представницький зовнішній вигляд.


Компанія «Двері України» вже 13 років працює над тим, щоб у кожному будинку були саме такі двері. Будучи виробником, ми створюємо міцні та довговічні конструкції, різноманітні за своїм зовнішнім виглядом, ціновою категорією та способом обробки. Також ми постачаємо міжкімнатні двері на оптових умовах співпраці.


Створюючи якісну продукцію, над технологіями виготовлення якої працює багато досвідчених майстрів, ми з однаковою увагою ставимося до роботи з приватними покупцями, оптовими клієнтами та дилерами.


Як ми розвиваємось?

Ми почали працювати у сфері продажу дверей ще 2003 року. Тоді це був роздрібний магазин, який пропонував покупцям великий асортимент дверей різних виробників.

Згодом, вивчивши ринок, ми зрозуміли: можна створювати вхідні двері, які були б красиві та надійні, і водночас мали доступну вартість. Так ми взялися за власне виробництво.

Офіс компанії знаходиться у Білій Церкві, проте наші дилери працюють по всій Україні.

Після того як з'явився інтернет-магазин, клієнти отримали можливість ознайомитися з асортиментом, не виходячи з дому.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Компанія «Двері України» виконує на замовлення двері різних моделей та типів. Вибравши комплектацію, колір та малюнок оздоблювальної плівки з ПВХ – ви отримаєте виріб, що повністю відповідає вашим очікуванням. Ми користуємось сучасною виробничою базою, обладнаною всім необхідним для створення якісної продукції.


Міжкімнатні двері інших виробників, які ми пропонуємо за вигідними цінами, будуть доставлені за адресою протягом 3 днів. Ми знаємо, які критерії важливі для оптових покупців і готові запропонувати найвигідніші рішення. Ціни, нижчі за ринкові, великий модельний ряд, позитивні відгуки наших клієнтів — все це є підтвердженням нашого професіоналізму.


Чому покупці обирають «Двері України»?

На всі вироби, які ми пропонуємо, передбачена гарантія на строк 12 місяців.

Ми дотримуємося законів України, у разі потреби здійснюючи повернення протягом 14 днів.

Спостерігаючи підтримку взаємовигідної цінової політики, ми пропонуємо цікаві умови співробітництва і роздрібним, і оптовим клієнтам.

Умови доставки передбачені таким чином, щоб ви могли отримати своє замовлення в будь-якій точці України зручним для вас способом.


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)