О магазине

Завдяки широкому асортименту дверної фурнітури та розумній ціновій політиці, ми впевнено розвиваємось та пропонуємо нашим клієнтам якісну продукцію як зарубіжних, так і вітчизняних виробників на будь-який смак. Також, у разі потреби, ми допомагаємо у прийнятті оптимально правильного рішення при виборі конкретних товарів. Спеціальні пропозиції для виробників дверей та оптових клієнтів.


Організація продажів у нашому магазині побудована таким чином, щоб кожен із тисячі клієнтів залишився задоволеним не лише асортиментом продукції, а й швидкістю та якістю обслуговування.


У нашому каталозі товарів є всі типи дверних замків. Це і замки врізні, і навісні, і накладні. Для поштових скриньок ми пропонуємо поштові замки, а для під'їзних дверей – кодові. Асортимент замків включає електромеханічні і електромагнітні замки. Крім замків ми продаємо дверні ручки (роздільні, на планці, скоби), а також різну фурнітуру дверей (накладки, броненакладки, шпингалети, засувки, упори, засуви і т.п.). Для розсувних дверей у нашому магазині є різні розсувні механізми. Для вхідних дверей ми продаємо доводчики, ручки, петлі та інші аксесуари.


Магазин "Замок" працює на ринку з 2007р., з 2022р. є дистриб'ютором фірми Mul-T-Lock в Україні, а також дійсним членом Української "Локсмайстер Федерації" України.


Відгуки про магазин
0
Кількість відгуків 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Переглянути всі відгук